| poilkjmnb a întrebat:

Salll TPU! duminica seara am o nunta si e cam prima data care am duc la nunti in afara de cea care a cununat parintii dar eram mic! am aproape 16 ani si parca ma simt asa naspa! sunt cam asa timid e multa lume...voi ceziceti sau cum sa procedez in acea seara? oricum o sa fiu cu baieti mai mari ca mine!

3 răspunsuri:
| KaSS a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai relaxat la o nunta si sa te simti cat mai bine. Distractie placuta.

| Mk01 a răspuns:

No, e mâncare pe gratis, băutură pe gratis chiar dacă la final le şi plăteşti că na aşa sunt ăştia, dă cadou de nuntă 2 milioane că nici meniu nu valorează atât. Bea şi tu acolo ceva, să nu te intereseze prea mult părerea altora că majoritatea o să se îmbete pe la jumătatea petrecerii sau mai devreme.

| crazzylol a răspuns:

Incearca sa te integrezi cu baietii aceia. Nu trebuie sa te stresezi la o nunta, trebuie doar sa te distrezi, ca doar de asta de duci nu? Poti sa dai si un pahar de alcool pe spate...asa ca sa prinzi mai mult curaj. Bafta :*