| JustinBiggayBieber a întrebat:

Sallz! ce parerea aveti despre acest site? mie unul imi place tare mult! love struck

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna mie mi-a placut,imi place si imi va placea acest site.u am cont pe acest site de la inceputul anului 2010,dar acesta este un acc mai nou.De cand stiu eu siteul acesta am avut numai laude,cu mici exceptii.
Acest site este unul foarte bun in care multe intrebari care nu si-au gasit raspunsul pe la rude,prieteni si l-au gasit aici.Aici poti intreba orice/,ceea ce este bine.Sunt multi utilizatori care dau raspunsuri foarte folositoare,inteligente(si amuzante).Ei raspund fara a dori vreo funda si nu doresc una.Nu spun "funditza"la sfarsitul raspunsului.Bineinteles nu jignesc pe nimeni.Nu doresc sa ma laud,dar sincer nici eu nu doresc funda,imi place sa ajut cum sunt multi alti utilizatori.As ajuta mai mult,dar unele intrebari sunt prea "evoluate"pentru mine.Ma deranjeaza doar faptul ca unii chiar dau stupid la niste raspunsuri bune.Bineinteles acel stupid sau nu este pus degeaba,dar macar trebuie dat la un raspuns chiar stupid.
Nu mi-a placut un singur lucru:persoanele rele.Unii isi fac cont doar ca sa isi bata joc de acest site minunat,si nu isi pun numele(anonimi).Bineinteles sunt si cu nume,dar tot persoane fara bun simt sunt.Dar cum a spus si @SperanteSpulberate cine sunt eu sa ii judesc sau sa ma leg de ei.
In afara de aceste lucruri,siteul acesta imi place foarte mult.
Te pup si Sarbatori Fericite!

| beautifulkiss a răspuns:

Nu conteazabig grin

| girlloveboy a răspuns:

Situ este super:Xsuper interesant imi plac toti utilizatori pentru ca ne face sa radem sa intram in pilea lor sa ii ajutam...
daca ar exista o nota pentru acest sit ar fi cea mai mare:X
potii punee ori ce intrebare vrei---> in afara de stupizenii ca altiiwinking
si cu aceasta,, fundita" pers care ti-au rasp vad daca iai ajutat da sa nu... invetii multe lucruri de la acesti oameniwinking
Craciun fericit

| FaraNumeNuoah a răspuns:

E super, prin faptul ca doar scriind ajuti multi oameni cu:

pareri

sfaturi

vorbe dulci

cririci[mai putin]

etc.

e super, cand o sa fiu mare, o sa fiu expert...TPU

| JustinBiggayBieber explică:

Beautifulkiss ce SperanteSpulberate? thinking