| anonim_4396 a întrebat:

SallZz...all.
Este baiat care da semne ca ma place desi este cu alta fata se comporta ciudat(adica frumos) cu mine iar el e un tip asa mai d' kartier. Iar el ma roaga mereu sa ii fac tema ( nu sunt tocilara ). Oare e din cauza asta? iar cand ma duc in pauza el este cu aia si se tin in bratze si tot felul de chesti iar cand nu sunt eu...nu prea sunt impreuna. Ce ar trebui sa fac? adica eu simt ceva pentru el...sad

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna golanasha08,
Ma gandesc ca se poarta frumos cu tine ca sa-i faci tema. De iubit poate nu te iubeste dar poti afla.
Cand te mai intreaba daca ii faci tema spune-i ca nu poti pentru ca ai altceva de facut. Apoi vei vedea cum reactioneaza. Daca e nervos si te ignora atunci inseamna ca nu ii place de tine; daca nu schiteaza niciun gest atunci exista sanse sa ii placa si de tine.
Ai putea sa te mai aproprii de el cat de cat si sa vezi cum vorbeste el cand e cu tine.
Pa, pa

5 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Spune-i ke simiti tu pentru el Pana nu e prea tarziuu

Daca nu risti nu castigiiiwinking

| Jony123 a răspuns:

Daca tu simti ceva pentru el si tu crezi ca si el simte ceva pentru tine nu ar fi rau sa incerci macar. Stii poate el te placi si pe tine si pe actuala lui prietena, si nu prea stie ce sa faca, asa ca o lasa asa cum este in prezent, te place pe tine si pe cealalata dar e doar cu cealalta! Tu daca simti ceva puternic pentru el si nu ai alta alternatica (alt baiat la care sa te duci de care sa iti placa) poti macar sa iti incerci norocul. Cand nu e cu prietena lui ii zici ca iti place de el, ca il iubesti privindul in ochii ca sa ii arati ca sentimentele tale sunt sincere si ii zici ca tot ce iti doresti e sa fi eu el si daca si el te place s-ar putea sa renunte la prietena lui si sa fiti impreuna!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Daca mai ai probleme poti sa imi las un mesaj pe privat si iti raspund cu placere cu sau fara funda!

| golanasha08 a răspuns:

Dupa mine la toti v-as da funda...mai astept raspunsuri...si maine o sa dau funda

| xdeex a răspuns:

Sincer cred ca ti se pare ca te place. Unii baieti se comporta frumos fara sa simta ceva pentru ele. Ar trebui sa nu-i mai acorzi atentie

| Anonymous485 a răspuns:

Faci cum vrei, dar inainte de a face ceva, gandeste-te ca, cum o inseala pe ea, asa te va insela si pe tine kiss... te pup dulce golanasha mea :X