| 23927 a întrebat:

Saltuare!
Verau sa-mi cumpar o placuta de ram de 1gb ddr3 goodram de la emag, ce parere aveti e buna? Sau nu-i de nimic? Vreau sa mentionez ca este si ieftine, 37 lei.

2 răspunsuri:
| dramazaptoorg a răspuns:

Nu este buna si ati spun si dc,, un joc cere de la 2 gb ram in sus mai ales la windows 7 care cere de la 3 in sus,,, imi pare rauu crying funda spec ca te-am ajutat sadsad

| 23927 explică:

Mi-am dat seama ca eu am nevoie de ddr1, nu ddr3. greasala mea. scuzatimi-ma...