| Catalina1986 a întrebat:

Salu! Doresc sa-mi cumpar o tableta ASUS FONEPAD care are conexiune 3g. Acum vine problema : Ce inseamna 3g? Pe langa faptul ca pot suna de pe tableta (asta daca ii pun o cartela SIM), pot intra pe internet fara modem? Va multumesc!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti intra pe internet si daca nu are 3G. Pentru asta are wireless! In plus tableta cu 3G se poate conecta la internet si de pe cartela SIM daca ai abonament cu trafic de date!