| euzictutaci a întrebat:

Salu TPU!
Deci, eu la mess am decat categoria/grupul {cum ati vrea sa]i ziceti ma rog} "Friends", si mi-am creat una noua, da nu stiu cum as putea sa pun la noua categoria si anume "Colegi de dans" id-urile colegilor de dans!

Plz, help me! puppy dog eyes

fundita! star

Scuzati categoria! straight face

Răspuns Câştigător
| rrarres a răspuns:

Pai intrii pe mess dai acolo unde bagi id-ul bagi id-ul dai next si apoi sus in stanga arata choose or enter... si acolo dai pe list aia si dai apoi unde vrei sa bagi ala.Succes! Fundita?big grin