| anonim_4396 a întrebat:

Salu tuturor! Am gasit pe un site variante oficiale Evaluare nationala 2011 (sesiunea speciala)
http://www.mateinfo.ro/......-speciala.
Adica, astea sunt subiectele pe care le vom avea la examen?:S
Dau funda celui care imi explica cel mai bine.

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

Subiectele de la sesiunea speciala au fost date olimpicilor(olimpicii la mate si romana au voie sa dea examenul mai repede pentru ca e clar ca sunt pregatiti, dar subiectul pe care il primesc ei e putin mai greu)eh in genul ala de subiect o sa primim si noi dar putin mai ushor.eu am dat ca simulare subiectul ala de la sesiunea speciala si am luat 9, 80...nu mi se pare greu.bafta la examenul de maine si de miercuri! avem nevoie cu totii!winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca acestea sunt doar modele

| cornelia_2247 a răspuns:

Acesta este un site de pe care am lucrat si eu. Este foarte folositor pentru. pregatirea noastra, dar sunt doar modele.La examen vom primi altceva, dar tot la fel structurat.Bafta multa!