| And456 a întrebat:

A folosit cineva mibazon pentru cosuri? Dacă da, a avut efect?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest medicament este pentru uz veterinar! Concentratiile celor 3 antibiotice sunt mult prea mari pentru a fi folosite pe ten! Daca te confrunti cu o acnee severa cel mai indicat e sa mergi la un laborator dermatologic din cadrul unui institut de igena din orasul tau sau la un laborator dermatologic al unei clinici particulare si sa ceri sa ti se faca o recoltare din pustule pentru a vedea ce antibiotice sunt eficiente pentru tine.

Daca vrei sa-ti cumperi o crema pentru tratarea acneei iti recomand sa folosesti : duac gel, maskrym sau bioderma sebium global.