| Meeee2 a întrebat:

Salut, a gasit cineva acea metoda de face bani usor pe net? Nu cu prostii sau ceva de genul.
De exemplu eu lucrez intr-un domeniu nu foarte usor, se cheama hidroizolatie pentru terase si blocuri.
Eu acu caut ceva mai usor dar si bine platit.
Imi puteti da niste idei de afaceri pe care le pot face online?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci online pentru banii aia?

| Donsavas a răspuns:

Încă nu suntem la nivelul acela de a ne angaja pe net. Doar anumiți oameni pricepuți în it și tic reușesc.

| Furnicuta000 a răspuns:

Bani pe net poti face foarte multi daca te faci vlogger si te tii de treaba, ai clipuri care prind etc.
Alta modalitate e sa lucrezi in programare sau ceva in domeniul asta, deci sa ai cunostinte solide.
Alta modalitate e sa faci traduceri sau ceva de genul, dar e destul de greu (era un site transcribeme.com).
Alta modalitate e sa lucrezi in vanzari, de ex sa postezi anunturi cu diferite produse (haine, incaltaminte, lenjerii de pat, bijuterii etc) si sa faci lumea sa cumpere iar tu poti lua chiar si 30 lei comision pe o singura vanzare.
Alta modalitate ar fi sa scrii articole.
Modalitati ar mai fi, dar dupa cum vezi ele presupun sa iti mearga mintea, sa fii descurcaret si sa muncesti. Nu o sa iti vina niciodata bani usor lucrand de acasa si doar facand clik. Poate doar daca dai tepe, dar si teparii sunt cat de cat inventivi.
Deci fraza aia a ta "ceva usor si bine platit" e mai mult un vis.

| TaneOfficial a răspuns:

Heio, o sa iti prezint o metoda sigura si interesanta de a face BANI REALI DOAR JUCANDUTE un joc complex care te asigur ca iti va capta atentia. O multime de jucatori chiar traiesc din pricina acestui joc, de ce sa nu fii si tu unul dintre ei?

Te astept sa intri si sa ne formam cea mai cool comunitate din Romania.

Nu ezita sa IMI DAI MESAJ in cazul in care nu te descurci, eu in cel mai scurt timp posibil iti voi da un mesaj cu mai multe detalii de joc.

Uite aici link-ul de la joc, ce mai astepti:

https://www.marketglory.com/strategygame/dariusbm12

| OvidiuSucces a răspuns:

Vrei sa faci cateva mii de euro pe zi... de pe telefon? Lol. Glumesc. Gogosi d'astea, vei gasi foarte multe in calatoria ta online.

Daca esti interesat sa afli o parere mai ampla, vezi articolul https://succesonline.ro/idei-de-afaceri-online-incepatori/

Sunt idei de afaceri online pentru incepatori iar prin incepatori, ma refer la faptul ca nu sunt afaceri dificile, complexe, unde ai nevoie de foarte mult know-how.

Succes!