| zxzx a întrebat:

Salut,

Am vazut unele mouse-uri cu multe butoane, pentru gamming. Eu lucrez mult la pc, in online si ma intrebam daca este ceva de genul pentru asta, sa am multe scurtaturi.
Acele mouse-uri sunt folositoare si la altceva? Sau pot selecta ce functie vreau pentru butoanele secundare?
De exemplu dau copy la mult text, salvez poze si ar fi mai usor sa apas doar pe un buton decat doua din tastatura. Daca aveti branduri, exemple concrete, puteti sa specificati.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Un mouse de gaming ramane de gaming, nu si pentru birou sa copiezi textele si nu mai stiu eu ce alte treburi. Fiecare buton are rolul lui intr-un joc.

Bft!