| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Unde pot sa-mi caut un job online?
-de exemplu vânzări de haine online, etc -
Am încercat pe Facebook, olx, etc dar nu am găsit nici un site care promovează acest "domeniu"

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce studii relevante in domeniu ai? Firmele mari care vand haine angajeaza firme de marketing si PR. Alea mici pun pe cineva care face si altceva gen e vanzator sa mai puna cate o poza si un text si atat.

| 12Hsgsvu12 explică (pentru Wr3nch):

Da,dar ma refer la alea online.
Nu îți trebuie studii?

| 12Hsgsvu12 explică (pentru Wr3nch):

Am mai lucrat online, dar acum ceva timp.Acum caut din nou.De ce?

| Wr3nch a răspuns (pentru 12Hsgsvu12):

Nu exista job online, ci remote. Iar daca ce intelegi tu prin job online e sa pui trei posturi pe o pagina de insta atunci o sa fi dezamagit.

| haileewatson a răspuns:

Job-uri remote poti gasi pe bestjobs, ejobs, linkedin, etc.
Ce inseamna pentru tine vanzari de haine online? Cred ca te referi sa lucrezi in customer service online pentru o firma/brand de haine? Pentru ca poti intra pe orice site de haine la sectiunea Cariere si sa gasesti ce job-uri au disponibile.