| danny_5176 a întrebat:

Salut
acum ceva timp m-am enervat si am apasat pe toate butoanele de la tastatura, iar cand m-am uitat inapoi la monitor am observat o schimbare: cand vorbesc cu cineva pe mess apare numele pers respective de fiecare data cand spune ceva... ceea ce nu se intampla inainte sa apas...deci cum fac sa repar asta? big grin

3 răspunsuri:
| iza4ever a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat si nu stiu pe ce am apasat de l-am reparat dar dupa am apasat iar de nebuna si l-am stricat laughing

| rob3rttt a răspuns:

Buna intrebarea. big grin si eu am facut la fel... si nu stiu cum sa repar straight face o sa raman la curent cu celelalte rasp... happy

| carry99 a răspuns:

Pay asa trebuie