| smyley a întrebat:

Salut acum o saptamana am facut o entorsa la picior si l-am pus in ghips, doctorul mi-a spus sa-l tin 3 saptamani insa eu vreau sa-l tin doar 2 saptamani ca ma plictisesc in casa si totusi ma simt destul de bine ce ziceti ar avea ceva daca l-as scoate mai repede.

2 răspunsuri:
| vladviorel a răspuns:

Mai bine stai linsistit in casa, daca nu vrei sa mai treci iar prin aceleasi dureri si sa stai si mai mult de 3 saptamani

| andreeasmecheradesmechera a răspuns:

Si eu am avut emtorsa si mi-a scos ghipsul acum 2 zile, dar am stat doar o saptamna dupa care am mai pus gheata din cand in cand ca s se dezunfle si azi nu mai am nimic merg super ok.