| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 12 ani si imi place de o fata pe ume Bety dar ea nu vorbeste deloc cu mine dar si ea are 12 ani cum sa fac?:
1)Sa vorbeasca cu mine
2)Sa ma iubeasca pe mine? eu unu o plac pe ea

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este strict problema ta pe cine iubesti, cu i sau y ( de unde oare, daca nu din prostie), dar nu are nicio legatura cu Dragoste si Sex.

| florin1024 a răspuns:

Pai du-te si spune-i ce simti pentru ea si daca nu iti da atentie inseamna ca fata cauta vreun baiat mai matur

| xDirectioner5 a răspuns:

Eu zic sa faci asa! Cred ca esti prea mic pentru o relatie, dar bine! happy Fata aceea poate cauta alt tip de baiat, dar cel mai bine ar fi sa te bagi in vorba cu ea, sa-i arati ce simti pentru ea daca nu-i poti zice! happy Succes!

| GummitsaxXx a răspuns:

Totu vine de la sine. big grin Nu trebuie sa ii faci "vraji" ca sa te iubeasca. big grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Well, pun pariu că la voi iubire înseamnă atracţie fizică, nu sufletească. Cred că unii dintre voi suferiţi de imbecilitate de gradul II.