| everestpokers a întrebat:

imi place de o fata dar nu vorbeste cu mine cum sa o fac sa vorbeasca sa-i spun ca o iubesc Funda

Răspuns Câştigător
| HDSeer a răspuns:

Fii mai curajos si initiaza discutii dar ai grija sa nu devi prea insistent, daca sunt lucruri despre care ei nu ii face placere sau considera ca nu este momentul sa discutati.

3 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca trebuie sa ii spui pur si simplu ca o placi! Poate ca nu vorbeste cu tine din cauza ca si ea te place, cine stie! Bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! Sa nu faci asta! Fetele profita de faptul ca stiu ca le placi si cu-atat mai mult o sa te ignore...eu zic sa incepi sa nu-i mai acorzi atentie si asa poate, vazand ca nu mai esti interesat de ea, o sa inceapa ea sa fie interesata de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu sa le mai inteleaga pe fete! Eu nu le inteleg, daca afla ca o placi, te va ignora, daca te place te ignora, daca este apropiata de tine, nu va recunoaste ca te place, cateodata se poarta frumos cu tine, se apropie foarte mult de tine si aflii ca ea de fapt nu simte nimic pentru tine, dar totusi iti da sperante. Fetele fac numia lucrurile pe dos, daca este suparata este ironica si isi varsa nervii pe tine in loc sa-ti explice despre ce e vorba pentru a o ajuta. Si mai sunt foarte multe "greseli" pe care le fac fetele dar nu mai spun nimic. De fapt ar mai fii, se poarta misterios cu tine pentru a te seduce, apoi isi bate joc de tine. Si cica baietii sunt niste "porci"... straight face