| MihaNicolic a întrebat:

Imi place de un baiat si el stie ca-l plac, dar uneori nu ma baga deloc (nici nu vorbeste cu mine) in seama iar alteori imi zambeste, vorbeste cu mine, glumeste... Ce inseamna? Chiar nu inteleg...
***Funda

5 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| WaterDrop a răspuns:

Probabil nu te baga in seama atunci cand sunt alte persoane in jurul lui pentru ca ii este rusine.

Cand il prinzi singur, du`te si intreaba`l daca si el te place, sigur iti va da un raspuns si tu te poti linisti.

| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

Este posibil ca si el sa te placa dar sa incerce sa ascunda acest lucru

| Laurari a răspuns:

Baietii sunt, uneori, cam indecisi. In plus, intervine si orgoliul masculin- nu vrea ca prietenii lui sa stie ca place o fata anume.
Dupa cum ai spus, el stie deja ca il placi, deci situatia inclina in favoarea lui, astfel ca se va comporta cu tine cum va dori, stiind ca tu oricum il placi.
Ori te place, dar e copilaros, ori nu te place, dar s-a simtit flatat stiind ca tu il placi. Indiferent de situatie, nu il mai baga in seama o perioada, nu te mai uita dupa el, ignora-l, si vezi atunci ce va face.

| MihaNicolic explică:

El e mai tacut de fel...si eu mai vorbareata...