| Jo3y a întrebat:

Astazi mi-am pierdut cel mai bun prieten pentru ca am glumit despre el si nu mai vorbeste deloc cu mine.Cum pot face sa vorbeasca iar cu mine?

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai, nu a fost prea frumos din partea ta sa glumesti despre el. Probabil prietenul tau nu prea intelege glumele... Spune-i ca iti pare rau chiar daca nu iti raspunde lasa-i mesaje. Asa isi va da seama iti pare foarte rau pentru acea gluma!

Succes si sper sa va impacati!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Un prieten adevarat trece peste orice problema si iti este alaturi.
Intrebarea este alta. Oare acum mai meriti iertarea lui?

| dulcikaaa a răspuns:

Daca este prietenul tau cu adevarat va trece cu vederea si va veti impaca.Iar daca el nu te va ierta inseamna ca nu a fost prietenul tau.Asa este o prietenie!

| drg13 a răspuns:

Cerei iertare spune-i ca nu ai acuto intetionat ai facut-o asa dintr-o prostie... pnm nu o sa se mai intample...el ee cel mai bun prieten al tau si asa... mai departe happy