| RobertKilleur a întrebat:

Am 12 ani si in clasa este o fata de care imi place. Rade mereu la glumele mele si mergem impreuna acasa.cateodata mai avem discutii de cine ne place dar nu recunosc ca imi placede ea. Ma mai si tachineaza cateodata. Credeti ca.i posibil sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca da. Data viitoare fii mai insistent cu o intrebare si anume daca accepta sa va plimbati impreuna mai mult decat pana in prezent.

4 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Posibil, poti recunoaste ca iti place de ea, asta asteapta ea, in caz ca te place

| Pool77 a răspuns:

E ok. Imi place mentalitatea voastra superb. Unde mai ajungem? Da-o ma in colo de treaba, la 12 ani? Serios? Si ce vrei sa faci cu ea?
Va uitati la barbie impreuna, jucati metin si va dati mari? Ma uluiti serios.

| iSwag a răspuns:

Da.

| Rockat a răspuns:

E posibil, dar dacă vorbiți și despre cine vă place e posibil să fii în friendzone. Aia e cam nasol.