| Andreipop123 a întrebat:

Salut, am 15 ani si as vrea sa muncesc ceva până începe școala. Ce as putea sa fac ca sa fac niste bani? Ce as putea sa lucrez?

Răspuns Câştigător
| Ryanair8 a răspuns:

In ultima perioada pe la pepco vedeam multi adolescenti. te poti duce cu parintii daca ti-e rusine si sa intrebi pe la supermarket.uri, librarii mai mari, pizzerii, restaurante, la piscina(la mine in oras e un loc Clubul Pescarilor are un iaz mare si se fac gratare, nunti, lumea pescuieste sau seda cu barcuta. am lucrat si trebuie sa cureti apa cu o plasa de aia. sa strangi gunoaie )

2 răspunsuri:
| Nonamexx00 a răspuns:

Ai putea sa incerci ospatar sau ajutor de bucatar, asta am lucrat eu 2 veri la rand si a fost destul de ok.
Daca nu, poti incerca ca promoter

| ywar a răspuns:

Kfc.