| Camelutsaa a întrebat:

TPU! Sunt fata, am 16 ani si vreau sa incep sa strang niste bani, dar cum mai sunt cateva zile pana incepe scoala [lucru ce-mi ocupa mult timp], as vrea sa lucrez la pc. Un job ce tine de reclame, upload.at jocuri, etc. fara sa trebuiasca sa merg undeva. sa ma intalnesc.pentru ca sincer, nu-mi ajunge timpul. Ce imi recomandati? Multumesc.

12 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!
ai putea sa te faci reprezentant avon

http://avon-romania1.blogspot.com/

daca vrei mai multe detalii idul meu e : bianca. avonromania1@yahoo.com

:)

| Barney a răspuns:

Dami PM cu ce sti sa faci. Si iti spun ce poti face pe internet pentru bani.

| VanessaTPU a răspuns:

Ai cont pe Craiova forum? daca nu ce mai astepti...incearca sa scapi de cateva lucruri inutile, ramai cu ceva in buzunarhappy.Iar pentru varsta ta, e singura solutie de a face banitongue. Funda?

| robinho17 a răspuns:

Mda.ce zici de videochat?laughing

| MenInShadow a răspuns:

Si eu caut ceva asemanator ca tine, tinand cont ca stau foarte mult la pc, si imi place ca stau, imi place sa invat lucruri noi, as lucra usor, da gasesti rar ceva de lucru pe net, pentru 15-16 anicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai amagesti, nu exista aceasta posibilitate, apoi inainte sa te arunci la facut bani pe internet citeste aici:
http://www.realitati.ro/......-internet/

| GreenBubble a răspuns:

Incearca reprezentant Avon sau ceva de genu`...produsele le poti vinde colegelor / vecinelor si nu cred ca iti ia foarte mult timp...

thinking big grin

| DaReZon a răspuns:

Salut Camelutsaa. Fa clipuri si incarca pe youtube. Daca ai foarte multi views cica poti primi bani dar nu stiu sigur. Documenteazate si tu. De exemplu canalul meu in youtube este acesta: http://youtube.com/NewInfosGames :D

| JustDareToDream a răspuns:

Oriflame! E simplu sa castigi! Da add la me_oriflame@yahoo.com si primesti orice detalii! :) Merita sa incerci, poti ajunge sa ai propria afacere si de pe urma ei. Uite dovada clara: http://vimeo.com/11323161

| Lori18 a răspuns:

Vinde`ti haine care nu le mai portihee hee alta idee nu imi vine la ora asta happy

| marien a răspuns:

Atentie! eu castig 50 de dolari le zi fara sa fac nimic!
Nu este gluma, este foarte serios!
M-am inscris acum 17 zile pe un site nou, la recomandarea unui mare marketer!
Este un site de publicitate( nu pay per click), care plateste zilnic!
Pentru informatii detailate: ghedust@yahoo.com

| TinyThing a răspuns:

Nu prea cred ca se poate...Numai daca iei legatura cu vreun site care se ocupa cu asa ceva...Mai degraba pentru varsta ta poti s asta-i 2-3 ore si sa vinzi inghetata sau popcorn prin parc. Funda?batting eyelashes