| Pamanteanul a întrebat:

Sunt un om fără salariu, nu muncesc, dar as vrea sa muncesc și nu știu ce sa muncesc... Nu am idei.

Îmi puteți da 10 idei de meserii ce le-aș putea învață rapid și sa pot începe sa muncesc?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Câți anișori ai?

| Pamanteanul explică (pentru sierra1):

28 și vreau o meserie, stau la mama deocamdată.

| sierra1 a răspuns (pentru Pamanteanul):

~as vrea sa muncesc, și nu știu ce sa muncesc... Nu am idei~

la anișorii ăștia, e GRAV!

| Freya1 a răspuns:

Nu prea trebuie sa iti dam noi exemple.Ar trebui să sti si tu ce vrei.
Dacă vrei să lucrezi orce, poti sa mergi pe șantier, la un depozit, într-un supermarket, la un bar ca barman ospătar.Sau poti sa faci un curs de calificare.