| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am 18 ani si am terminat scoala profesionala, mai departe vreau sa fac seralul dar seralul il voi incepe doar in februarie si eu voiam pana atunci sa muncesc dar maica-mea nu ma lasa sa muncesc, zice sa imi vad de scoala dar eu nu am ce scoala sa mai fac până in februarie, ce credeti ca ar trebui sa fac? Eu chiar vreau sa lucrez ca sa am proprii mei bani pentru ca m-am saturat sa stau pe banii parintilor.

Si inca ceva, ce locuri de munca mi-ati recomanda? happy Dau funda celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Seralul incepe la fel ca liceele care au curs de zi. Cine ti-a spus tie ca se incepe in februarie?

| vlllaaddd a răspuns (pentru darrio2007):

Chiar cei de acolo cand m-am dus sa ma inscriu

| vlllaaddd a răspuns (pentru darrio2007):

Nu inteleg de ce te abati de la intrebare mr. dario nu prea vad rostul raspunsului tau aici, eu am intrebat cu totul altceva

| darrio2007 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Vrei loc de muncă? Ce profesionala ai terminat? Pe ce profil?
Nu eu trebuie sa-ti recomand loc de munca. Caută prin ziarul local, la rubrica de angajari.