| badearazvan a întrebat:

Salut am 15 ani si cred ca sunt blestemat vreau sa va cer parerea
Deci eu nu sunt un om superstitios, dar mi se intample lucruri groznice va voi spune cateva din ele
Eu imi petreceam timpul cu o fata nu eram impreuna si intr-o seara am intrebat-o daca ma place a zis ca da, amintrebato daca vrea sa fie cu mine si a zis ca da, ne-am sarutat si a doua zi a inceput sa ma evite si a spus ca sa razgandit in seara aia mi-a spus niste lucruri care nu credem ca se va desparti curand de mine, altap roblema eu am 10 stupi si de obicei nu prea ma inteapa albinele cand am vrut sa scot o rama de la unu m-au intepat 5 albine de cap si ureche (nu avem masca ca, credem ca nu sunt agitate)
Azi am esit cu prieteni si cand am ajuns acasa imi era foame am asteptat 10 minute pana a pus mama masa si in acel timp mi s-a facut greata si m-a luat durerea de cap
Credeti ca e blestem sau pura coincidenta?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Roaga-te seara macar, inainte de culcare. Spune-ti Tatal Nostru de cate ori simti ca ceva e in neregula cu tine, eu cred ca esti deocheat, nu blestemat...se mai intampla.

| LordCroft a răspuns:

Eu cred ca e pr ghinion si ceva probleme de sanatatewinking

| badearazvan explică:

Daca credeti ca sunt blestemat cum as putea scapa de blestem daca nu stiu cine ma blestemat?