| Giuliano24 a întrebat:

Salut, am 16 ani jumatate si pe timp de vara vreau sa ma angajez undeva sa fac ceva banii pe vara... aveti idee unde pot? ma refer ori la pliante, oriundee! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Inna95 a răspuns:

Sau poti cauta la supermaketuri, gen:Carrefour, Kaufland, Auchan etc. Sa prezinti niste promotii sau mai stiu eu ce.

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Prin orasele mari Mac Donald's angajeaza persoane peste 16 ani, posibil si alte fast-fooduri. Impartit materiale publicitare pe la firmele de publicitate, la restaurante să fii un chelner, de asemnea ai putea să vinzi îngheţată la cornet.

| TheRealDaniel a răspuns:

Restaurantele sunt in cautare de ucenici in ospatarie, cauta acolo de munca. vei gasi, te asigur