| Andrei4k33 a întrebat:

Am aproape 17 ani, 1.85 înălțime și bine facut ca si construcție a corpului. As avea o nelămurire serioasă, de vreo 2 ani marimea penisului meu este exact la fel, cam 16 centimetri jumate/ 17 cm. Am văzut pe mai multe siteuri că penisul crește până la vârsta de 20 de ani, este adevărat sau nu?
Exista sanse sa mai creasca sau așa va rămâne?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Esti deja un picut peste medie. Aia din p0rn sunt exceptii, nu reguli.

| GabiDumitrescu a răspuns:

A, da, si ca sa raspund... posibil sa mai iei vreun centimetru-doi in plus.

| aXy99 a răspuns:

N-o sa mai creasca.
Se opreste la 15-16 ani din crescut.