| anonim_4396 a întrebat:

urmatoarele intrebari cred ca o sa starneasca rasul unor persoane si tin sa mentionez ca au tot dreptul din lume sa rada.
1. Este adevarat ca marimea penisului conteaza?
2. Exista vreo crema de crestere a penisului? Penisul meu masoara 10 cm in erectie. Am 16 ani si cred ca pana la 18 ani o sa mai creasca macar 1 cm.
FUNDA celui mai bun raspuns.

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Deci,marimea conteaza mult! Am avut o profesoara al carui sot o avea prea mare, si...o introducea pe toata! Iti dai seama! La un moment dat a ajuns la spital si a stat mult acolo, se pare ca i.a produs niste daune grave, si nu mai putea avea copii, decat cu nu stiu ce operatie. S-au despartit, pana si in ziua de azi ea nu are copil si regreta mult ca nu s.a despartit la timp de el. Chestia asta chiar m.a socat pe atunci, desi acum e totul logic. Deci conteaza marimea. daca e mic, e ok, conteaza cum te misti si iti iubesti partenera, dar daca e prea mare? Iar dimensiunile pe care le.ai spus sunt chiar ok. Ai slabe sanse sa ranesti pe cineva si nu, nu trebuie mai mare.
Asta e adevarul si e destul de logic. Nu inteleg de ce te stresezi atata in situatia ta. Termina si bucura.te de viata.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Mayar):

Pe bune... de cand profesorii povestesc elevilor asa ceva?

| Mayar a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Doamne, din tot ce am scris, asta ai retinut?hee hee
Nu te grabi sa judeci asa repede, cum sa spuna asa ceva un profesor elevilor?! Nu a spus elevilor, nu a spus lumii, a incercat pe cat posibil sa ascunda acest lucru neplacut, saracuta de ea... sad

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Mayar):

Ti-a spus tie, ca te-a vazut cu ea mai mica, si s-a gandit ca i-o cosi? laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1. Conteaza, dar nu exista un standard in care trebuie sa te incadrezi; si femeile difera 'acolo', unele se simt prea putin, altele sunt greu de penetrat, unele sunt mai moi, altele mai... naspa.
2. E plin de reclame tampite despre asta, daca chiar te gandesti la asa ceva, documenteaza-te bine, ca e plin de pacaleli cu "produse minune".
Vezi ca marimea penisului nu e la fel la fiecare erectie. Nu te panica degeaba.

| aXy99 a răspuns:

1. Da, dar nu asta conteaza cel mai mult.
2. Nu, nu exista asa ceva. Te-ai gandit mult? Crema pentru marire? Nici macar prin operatie nu poti.

| sofisis a răspuns:

1. Da conteaza. Dar mai mult decat lungimea, conteaza grosimea.
2. Nu, nu exista asa ceva. Nici creme, nici pastile, nici injectii nici nimic.

| peperonies a răspuns:

Da.
nu.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Troll, maxim, dauna totala big grin
De mult n.am văzut asa ceva, nota 10