| 6Anonim9 a întrebat:

Am vazut pe aici cateva pareri cum ca penisul e mai mare la tipii mai inalti. Pe alte site-uri zice ca penisul e un organ care creste gen nasul... Sunt multe persoane mici de inaltime cu nasul mai mare, asa fiind si cu penisurile. Deci pana la urma inaltimea are vreo legatura cu marimea penisului? Nu vreau sa primesc raspunsuri idioate sau mistocare. Mersi!winking Funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, inaltimea nu are legatura cu masura penisului, dar penisul are legatura stricta cu mostenirea genetica de la tatal tau!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o legatura cu inaltimea individului.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nici unul dintre barbatii celebri si foarte cunoscuti care sunt prezentati in materialul urmator nu sunt foarte inalti dar cu toate astea se pare ca sunt printre cei mai dotati romani ce activeaza in sport sau showbiz. http://www.ele.ro/......pat--31412 Deci pana la urma se pare ca parerile respective pot fi considerate ca fiind incorecte/false. Multa sanatate!

| 6Anonim9 explică:

Betrix, nu inteleg de ce te-ai obosit sa raspunzi. Nu, nu am nasul mare deloc. Si nu, nu am penisul mic. am pus intrebarea din curiozitate, pentru ca daca era adevarata prostia asta cu inaltimea=marimea penisului si eu la 1.73 il am cat il am, inseamna ca aia de 2m il au de 25cm laughing)) Probabil ca tu esti cum ai scris in comentariu, si te-ai fi simtit mai bine daca jigneai pe cineva. Pacat ca n-ai reusit. Numa' bine, frustratule. big grin

| Panzer1945 a răspuns:

Nu are absolut nici o legatura happy

| Betrix a răspuns:

Esti mare si cu nasu mare si totusi ai penisul mic si esti frustrat?