| mzqpsx a întrebat:

Salut, am aproape de casa un sediu eMag si vreau sami comand depe internet ceva sa vina din bucuresti la showroom-ul eMag din constanta, ma costa ceva suplimentar? si nu vreau sa vina cu transport acasa..il ridic dela sediu.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu costa nimic. Toata magazile eMAG din tara aduc comenzile din Bucuresti.

| Avasiloaie_Catalin_1997 a răspuns:

Teoretic n-ar trebui sa te coste, dar cum nu am experienta, nu sunt sigur... Spre exemplu, eu am comandat ceva de la DOMO, care a venit de la Bucuresti la Suceava si nu m-a costat nimic suplimentar... Decat pachetul in sine.