| DnBSniper a întrebat:

Salut, am auzit ca ar exista niste panouri de desenat graffiti legal thinking Daca exista unde se afla laughing)? Ca am auzit ca ar fi prin parcuri. In ce parcuri sunt? Funda >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In herastrau langa gradina japoneza... sau prin preajma centrului de inchiriat biciclete. Mai poti incerca in parcul Carol... am vazut ca sunt acolo cand ma plimbam cu bikla

2 răspunsuri:
| Deealovestpu a răspuns:

In Bucuresti in parcul Floreasca si parcul circului! Have fun!

| ImpactVision a răspuns:

Daca ai nevoie de panouri publicitare... atucin poti apela pe site-ul http://www.p-media.ro/panouri-publicitare/