| xSequel a întrebat:

Am cateva intrebari legate de volei
1. Volei-ul te inalta?
2.Cum fac sa fiu buna la volei? Adica imi place volei-ul si ma joc destul de bine dar vreau totusi niste sfaturi despre cum trebuie sa ma joc cat mai bine.

4 răspunsuri:
| xSequel explică:

Pai deja m-am inscris la volei si am 2 prietene acolo, dar vreau niste sfaturi...

| Deiia a răspuns:

Buna!
1.Da,te inalta
2.Paii..Trebuie sa repeti mult si sa te invete cineva mai bun..Asa o sa inveti tot mai bine si o sa fi castigatoare mereu.

Succes!winking

| adelina899 a răspuns:

1. Da.
2. Inscrie`te la un curs de volei :d joaca cu prietenele

| CSMB2 a răspuns:

1.Da voleiul te inalta destul de mult eu fac volei si intr.o luna cresc vreo 2-3 cm având in vedere ca sunt in crestere.
2. Daca zici ca te descurci bine ai putea sa iei niste sfaturi de la mine intr.o alta întrebare iar daca zici ca te descurci bine si ai un antrenor la scoală care face si dupa programul scolar ai putea sa te înscrii acolo sau daca nu la CSM un club foarte bun eu de acolo am pornit si am ajuns mare...