| Aly_8489 a întrebat:

Salut, am citit raspunsurile voastre insa nu ma pot hotari, astazi el mi-a scris(ce faci tigrusorule) si l-am intrebat daca merge lucrul, a zis ca merge si atit nu am mai vorbit, eu nu stiu ce sa fac, cum sa procedez poate chiar intr-adevar e ocupat cu serviciu, dar eu nu pot sa sufar, caci el lucreaza la bar ca chelner, barman, si trebuie sa le faca pe plac la clienti, mai ales cind vin niste fete, ii fac priviri dulci, spuneti-mi adevarat cum sa procedez, nu vreau sa il pierd, am o presimtire ca ne vom desparti, el deja nu-mi mai spune, nu ne mai intalnim, el este tot timpul la bar, nu are timp pentru mine sa vorbim intre patru ochi, sunt disperata oare vom fi impreuna?, imi vine in minte aceasta intrebare, va rog mult mai am nevoie de sfaturi!

Răspuns Câştigător
| b3nYy a răspuns:

Buna. intr-adevar. este ocupat. acolo la bar ca sa ai clientela trebuie sa fii dragut. tu incearca sa fii cat mai distanta. ca sa te caute nebuneste. si cand va veti intalni spune-i ca vreti sa vb intre patru ochi. zii ca il iubesti si ca nu vrei sa il pierzi. crede-ma chiar e ocupat. bafta. fundita + un voticel pliz? mersi

1 răspuns:
| Petretchi a răspuns:

Draga aly exact asa mi s-a intamplat si mie cu o fata a zis ca suntem impreuna dupa care ieri a zis ca nu vrea sa mai fim impreuna dar tim de o luna pot sa zic ca si-a batut joc de mine si cred ca si tu daca ai stii ai fii alaturi de mine exact cum sunt eu acum alaturi de tine iar daca il vezi ca face fite de asteaspioneazal iar cand il vezi cu alta intervii si ii spui fetei cealalta ca-i un hotoman dar nu vreau sa te intristez asa ca iti dau un sfat mai folositor adica sa te duci si sa stai doar langa el iar asa fetele nu o sa se atinga de el bafta multa