| liladyna a întrebat:

am cumparat un samsung chat 335(s3350) acum vreo 3 luni si sunt foarte multumit de el. un mic inconvenient este ca se aude cam incet muzica in casti. stiu ca sunt coduri in care intri in meniuri secrete si poti schimba parametri la volum-sa se auda mai tare. problema e ca nu gasesc codul(am incercat cu *#8999*8378# si cu *#0206*8378# dar nu >merg-cel din urma merge la ex-telefonul meu) dau funda pentrucodul corect.

2 răspunsuri:
| MaddyBwaa a răspuns:

NU exista asa ceva si daca ar exista intr-un scurt timp ai distruge difuzoru.

| ciully a răspuns:

sall.am si eu tot Samsung chat... bunicel tel.,, am si eu aceeasi problema ca si tine,,, am incercat toate codurile pe care le stiu si,,,, tot nu merge