| Lwka a întrebat:

Am facut server privat de metin si acum cand ma loghez imi spune "Eroare la conectarea la server" si nu numai mie si la unor prieteni. Ajutor!

1 răspuns:
| RestricT a răspuns:

Concurs de halloween . Te poti inscrie aici : http://www.vanatoareadevampiri.ro/?ref=6747 ! Da'i click pe butonul verde " Ma inscriu in lupta " , scrieti datele pe care le vroi in spatiile libere . Ps : daca nu doriti sa scrieti numarul de telefon puneti ( 00000 ) sau orice altceva , dupa ce zice ca contul a fost creat intrati la : E-mailuri > Spam , acolo veti gasi un email primit de la ei , pe care il accesati si activati contul ! ( Trebuie neaparat activat ) . Va multumesc , dati massul mai departe sa afle si altii .