| GoldandSilver a întrebat:

Salut am incercat sa imi fac un cont pe clopotel si la email mi-am scris emailul cu yahoo.com dar nu mergea dar dupa mi-am pus acolo yahoo.ro.Dupa ce am terminat de scris datele imi apare ca trebuie sa intru pe email dar cand intru nu imi apare mailul.Cum pot sa imi schimb emailul ca sa fie yahoo.ro?

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu se poate schimba din.com in.ro, fa-ti alt cont cu adresa de email valabil.

| prizeFTW a răspuns:

Nu ştiu dacă poţi schimba.Nu are legătură că e.com sau.ro astea sunt doar ''iniţialele'' ţării respective.
Dacă ai făcut @yahoo.co.uk/@yahoo.com/@yahoo.ro/@rocketmail.com sau nu mai ştiu eu ce, nu are legătură.Pui doar mailul tău.Acum fă alt mail pe care să activezi contul.