| Annaa_4696 a întrebat:

am mai pus o intrebare de genu.
dar vreau un cont de imvu. sa nu fie noob. sa aiba mai multe chestii si ceva fara nume, sau daca cu nume cu numele ana. big grin

4 răspunsuri:
| Annaa_4696 explică:

Da. scusee ma refeream sa imi dai un cont dar sa nu fie de noob, si sa aiba multe chesti. :d. iar numele de utilizator sa fie ceva cu numele Anna, sau cu alte nume exemplu : Kidha, Tru3 Blood. etc.

| Annaa_4696 explică:

Fratilor voi chiar nu pricepeti ce vreau eu sa zic straight face. doamnee. ma refeream sa imi dati voi un cont de imvu. happy. care sa nu fie noob.

Răspuns utilizator avertizat
| deewskk a răspuns:

E mai dificil,trebuie sa til descarci,sa dai un cont nou,sa scr un nume, sa iti faci credite, sa iti cumperi haine da nu de noobi, e mai dificil asa ca e bine ca la inceput sa ai n indrmator caresati arate ce e bine in imv si ce nu