| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut. Am nevoie, daca ma poate ajuta cineva de cateva versuri pentru fata pe care o plac. Eu nu le am cu poezia. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este bine sa ceri altora poezii, fiindca fata va afla curand ca nu le ai compus tu si atunci te faci de rusine, prins cu minciuna.
Chiar nu ai nevoie de poezii ca sa-i spui unei fete ca o placi.
Fii intotdeauna sincer si exprima-te asa cum poti, ca sa fii apreciat pentru sinceritate, fiindca minciuna iese intotdaeuna la suprafata si pierzi fata.

| LostForForever a răspuns:

Fi cine ești tu cu adevărat spune-i tu așa cum poți tu așa cum ști tu in felul tău de a fi cu adevărată ce simți cu adevărat pentru ia.

| Oricine15 a răspuns:

Parerea mea este exact aceeași ca a Jasminei, așadar incearca sa fii tu cat mai natural astfel încât să nu ajungi intr-o situatie nedorită și totodata jenantă.
Zi faina sa ai