| Maxim_Alin_1994 a întrebat:

Salut am nevoie de cineva cu care sa vb pe privat mess sau orice numai sa - mi fie alaturi as vrea sa va povestecsc dar nu vreau pentru ca o sa ma intelegeti gresit e vorba de singuratate am servici nu? (mai mult)

7 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Spune, ce s-a intamplat?

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru liviu890):

Am nevoie de tine ca sa putem vorbi sa ma susti si sa ma ajuti sa-mi caut o prietena nu am avut nici o relatie pana acum le-am cerut ajutoru la mai mlti dar au esuat te rog daca poti sa ma ajuti lasa adresa ta de yahoo sau de facebook.

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru liviu890):

Te rog spune ceva

| liviu890 a răspuns (pentru Maxim_Alin_1994):

Liviu890@yahoo.com
Nu prea intru pe messanger, dar o sa intru acuma big grin
nu ai skype?

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru liviu890):

Am skype r0bert.maxim7

| liviu890 a răspuns (pentru Maxim_Alin_1994):

Scuze, nu te gasesc, cauta-ma tu...
ID-ul de logare cool_dude1154 si numele pe skype e jamal. Am o poza cu bordul unui suzuki GSXR de 600

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru Maxim_Alin_1994):

Am skype robert.maxim7