| RoxanaDuLcEaTzA a întrebat:

Am nevoie de o compunere cu titlul,,O calatorie imaginara,, MERCI anticipat. URGENTTT, dau funda!

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Inchide ochii si aduti aminte de copilarie cand credeai ca jucariile prind viata la miezul noptii si pot vorbi si apoi lasa imaginatia sa curga si pixul sa scrie pe foaie.

| Aberdeen a răspuns:

Nu te astepta la o compunerea de o pagina, pentru ca nimeni nu va face asta pentru tine(din multe motive...)foloseste-te de modul tau subiectiv de a te exprima, de expresiile tale si de felul tau de a gandi.

| ema_2625 a răspuns:

Incearca sa iti folosesti imaginatia, de exemplu unde ai dori tu sa calatoresti si iti folosesti imaginatia, cum iti imaginezi tu ca este acolo unde vrei sa calatoresti, de exemplu pe marte.

| Steffani a răspuns:

Temele trebuiesc facute de tine nu de TPU :p