| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un nume pentru o trupa de dans care danseaza latino. Numele trebuie sa fie in spaniola (daca se poate as vrea traducerea in romana). Imi trebuie pe 11 aprilie.

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sangre Caliente-sânge fierbinte ori doar Caliente(fierbinte)

| myha a răspuns:

Latino dancelaughing in engleza e combinat.latino - spaniola; dance - dans

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cred ca cel mai potrivit nume este pas in doi... dar nu stiu cum se traduce in spaniola...incearca eu zic ca e frumosbig grin