| FaraNumePls a întrebat:

Am o intrebare :
Cu ce te ajuta dacă ai multi urmăritori pe musical.ly? Pe langa acea "popularitatea" pe aplicatie?

1 răspuns:
| Vd_Valerya_1993 a răspuns:

Deci daca le faci bine sau ai o anumita tema si simti muzica asa cum o "simt" si popularele musically-ului pai adesea daca iti pui in link si instagramul sau youtubul, "fanii" iti dau follow peste tot. Este placut câteodată ca micuta munca sa iti foe apreciata. Conteaza calitatea si sa cunosti cuvintele pieselor. Bafta