| lucian69 a întrebat:

Am o pagina de facebook (e cu like) si sunt administrator pe ea dar nu stiu cum sa nu mai fiu administrator. Imi puteti spune va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa nu mai fi administrator pe ea sau sa stergi pagina?
Este pagina ta?

Daca este pagina ta poti cauta pe altcineva care sa se ocupe de pagina.
Daca nu este ori ii ceri adiminstratorului principal sa de exluda ori iesi tu (nu stiu cum poti sa iesi nu am facut asta niciodata dar cred ca merge.)

Daca vrei sa stergi pagina respectiva uite un link cu un tutorial :
http://www.youtube.com/watch?v=7PFqK8Dlv9I