| andreik7 a întrebat:

Salut.Am o prietena foarte buna care o sa isi serbeze ziua de nastere si nu am nici o idee in legatura cu cadoul...Imi puteti da o idee si daca se poate sa excludeti hainele si bijuteriile(ceasuri etc)...Multumesc anticipat. Cine vine cu cea mai buna idee primeste o funda!

Răspuns Câştigător
| SakoChan a răspuns:

Are vreun animal preferat? Daca da, atunci poti sa ii faci un cadou care sa aiba legatura cu acel animal, pentru ca ea sa vada ca tu tii cont de ce ii place ei (spre exemplu o jucarie de plus cu acel animal, un tricou deosebit, o carte...)

Ideea este sa te gandesti la ce ii place ei, ce hobby-uri are, cu ce isi ocupa timpul liber... daca e o prietena foarte buna ar trebui sa stii cate ceva despre ea, si e indicat sa te folosesti de ceea ce stii.

4 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Pai....ar merge o rama misto de la un magazin si in rama aia sa pui o poza cu voi doi sau un ursulet mare de plus care costa 45 de leiwinking

| Euletitia a răspuns:

Buna! In primul rand cumpara-i un buchet de flori! Apoi, daca vrei sa excluzi hainele si bijuteriile, ai putea sa-i cumperi un CD cu muzica preferata... eventual un CD pe acre stii ca ea si-l doreste de mult si nu si l-a putut cumpara din diferite motive.Ai putea incerca si o carte buna, daca este pasionata de lectura. O alta idee ar fi sa-i cumpei niste vouchere la salonul de cosmetica/coafura pe care il frecventeaza sau sa ii cumperi parfumul preferat ori o trusa de machiaj.Nu ar fi rau sa adaugi si o poza cu voi doi intr-o rama deosebita si orice i-ai lua, nu uita sa-i iei si o cutie de bomboane fine de ciocolata.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Pai un buchet de flori, ciocolata si niste bani ar fi foarte frumos bafta

| Julian_Xander_1988 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti la caracterul ei, ce ii place sa faca mai mult. si apoi te gandesti ce ar avea nevoie cel mai mult. in general fetele primesc Bijuterii si Genti. deci gandeste-te la ce ii place sa faca big grin