| paul9923 a întrebat:

Am o problema astazi mi-am incarcat telefonul cu 4 euro si mi-am ales o optiune de internet cu 4 euro, si dupa aia nu aveam nici cei 4 euro nici optiuneaa. Care sa fie problema, la telefon sau cartela am un Samsung galaxy y. astept raspunsuri

1 răspuns:
| Monica321 a răspuns:

Suna la Servicii Clientii si le spui problema! Mai cunosc pe cineva care a avut aceeasi situatie si i s-a spus ca datorita faptului ca nu si-a incarcat dtelefonul de mult timp trebuie sa incarce cu minim 4 euro! Cel mai recomandat este sa suni la serviciul clienti! Funda?