| MihailDobrea53 a întrebat:

Salut. Am o problema cu penisul meu, adica eu cred ca e problema, acum poate nu e, cine stie, in fine, cand incerc sa il decalotez in stare de erectie (in stare flasca nu am incercat) se decaloteaza maxim 20% sa zic, pentru ca dupa ma doare, din cate am observat am preputul destul de stramt si cand imi ating capul, simt o senzatie intr-un fel placuta si neplacuta, de la ce e?(Tin sa precizez ca am 13 ani)

Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

Suna a fimoza. Se rezolva usor prin circumcizie. Consulta un urolog si opereaza-te acum pana sa iti incepi viata sexuala si sa ai probleme mai tarziu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil fimoză, mergi la urolog.