| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata cu pensiul decalotat atunci cand penisul este decalotat (in erectie sau nu) si pun degetul oriunde simt o senzatie de durere intr-un fel dar nu e durere este o senzatie neplacuta dar nu foarte durereaosa si as mai avea o problema cand doresc sa decalotez penisul total ma simt ca si cum ar fi pe cale sa se rupa "ata" sau preputul (adica este foarte stramt) si nu am incercat sa o fac a 2-a oara pentru ca am frica de o durere, discomfortul il simt numai cand trec de jumatatea penisului decalotat.Am uitat sa precizez am 14 ani (inca o luna si fac 15).Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Senzația pe care o simți e normală; cu timpul te vei obișnui.
Nu trebuie să tragi de prepuțul ăla ca de elasticul de praștie, normal că te doare!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru sfaturile voastre, apreciez acum ma simt mai usurat.

| AlexDFY a răspuns:

E cam normal ce se intampla.