| rares1231534534 a întrebat:

Salut, am o problema cu sfarcurile! sunt baiat am 16 ani. Nu e treaba aia cu piatra caci aia a disparut de mult dar pur si simplu se umfla sfarcurile. atunci cand dau cu mana sau cu apa, dispar si se fac absolut normale. Nu cred ca este in nici un caz ginecomastie, poate vreo problema hormonala. ps: nu mi-am inceput viata sexuala.

2 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Du-te la femei laughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E o continuare a fenomenului de pubertate. Uneori continua timp mai indelungat.Nu te ingrijora.