| casian_6565 a întrebat:

Salut.Am o problema,nu stiu sa dansez si pete cateva luni o sa merg la o nunta si sigur va trebui sa dansez, ceva normal.Ma puteti ajuta cu ceva linkuri sau orice ajutor multumesc.

2 răspunsuri:
| B3cKham a răspuns:

Amice, calma! Eu sunt groaznic cand vine vorba de dans, dar nu trebuie sa te sperii. Mergi frumos acolo, bea putin si uita-te la ceilalti cum danseaza, apoi intra in joc and have fun!

| Chimied a răspuns:

Uita-te la cateva videoclipuri de la nunti.Intreaba pe cineva, sau i-a lectii.