| rolandbejan a întrebat:

Salut, am pus de mai multe ori aceasta intrebare dar nu am primit un raspuns prea bun. Bun, eu vreau sa ma tund ca connecter ca in videoul de la melodia vedeta mea. Cum as putea sa ii spun la frizer sa ma tunda? Are vreun nume ceva? Sau sa imi explicati voi cum e tuns.

3 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Buna!

Pune o poza pe tell si arata-i si sigur o sa stie ea/el cum sa te tunda.
Nu prea stiu cum ar trebui sa-i explici.
Bafta!

| yo547 a răspuns:

Foarte bun.

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Fai mai multe poze (cel imi bine ar fi pe tell) din mai multe parti... (profil, fata, spate etc) si ii arati! :X

bafta! >big grin