| adriian a întrebat:

pot sa ma transfer de la un liceu tehnic la Liceul cu Program Sportiv Constanta?

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Eu cred ca da, probabil va trebuii sa dai anumite diferente dar cel mai bine sa te interesezi direct la secretariat sau prin director (si ar trebui sa incerci prima oara la Liceul cu Program Sportiv Constanta, ca de la liceul tehnic probabil o sa-ti dea informatii eronate, deoarece n-or sa vrea ei sa isi dea din elevi pe la alte licee). Sper sa reusesti asa! O seara placuta!