| AlexYo327 a întrebat:

Salut.Am si eu o poveste si sper ca ma puteti ajuta.
Am 16 ani.Fratele meu care pe 1 septembrie anul asta facea 17 ani a murit calcat de masina.Noi doi eram m-ai mult ca 2 frati oarecare,ne intelegeam perfect,cum sa zic, parca eram 1 creier in 2 corpuri diferite.Absolut tot faceam impreuna.Unul din "hobiurile" noastre era bataia. Dupa ce a murit el, multi mi-au pus gand rau si nu m-ai rezist sa lupt singur.Chiar acum 2 zile,mi-am dus prietena acasa dupa ce am plecat din club iar in drumul spre casa, un grup de romi(dupa cum aratau aveau maxim 20 de ani) m-au oprit si s-au luat de mine, unul dintre ei zicandu-mi ca voi urma cat de curand sa-mi revad fratele. Ceva sfaturi daca va rog.Nu stiu ce sa m-ai fac si ce sa m-ai ziccrying

1 răspuns:
| Alexxxxx1 a răspuns:

Bun deci in primul rand sincere condoelantewinking
Apoi, nu-s ce sa zic deci nu voi zice mai nimichappy
Dar in legatura cu bataile, daca e ceva asa serios, vorbeste cu niste prieteni si rezolvati romii impreunahappy
Deci eu am 14 ani, da si eu am acest hobby, si cand am vreo problema imi chem prietenii si rezolvam impreuna...
Dar cunoscundai pe tigani, daca ii bati odata cu niste prieteni te lasa in pace ca vad ca tu nu esti de nasul lorwinking
De unde esti? Poate te ajut cu niste prieteni daca esti de prin zona(si ai nevoie)winking Privat si se rezolvawinking